DEMİRYOL-İŞ SENDİKASI 11. OLAĞAN GENEL KURULUNDA ZORUNLU ORGANLARA SEÇİLENLERİN LİSTESİDİR

DEMİRYOL-İŞ SENDİKASI 11. OLAĞAN GENEL KURULUNDA(24-25 AĞUSTOS 2019) ZORUNLU ORGANLARA SEÇİLENLERİN LİSTESİDİR
YÖNETİM KURULU ASIL T.C. KİM.NO BABA ADI DOĞUM YERİ DOĞUM TARİHİ MESLEĞİ İKAMET ADRESİ
ERGÜN ATALAY 26758889520 M.RECAİ ADAPAZARI 1954 Tesfiyeci Kemalpaşa Mh.Güldeste Sok.Kartepe Evleri No: 3 G-2 Serdivan/Sakarya
HÜSEYİN KAYA 28909236290 HAMZA PAZARYERİ 1966 Tesfiyeci Turgut Özal Mh.20.Cd.2212.Sk.No:1/49 Çakırlar Çiftliği Batıkent/Ankara
ZEKİ KARAKURT 36667573250 HACI SİVAS 1968 Demirci Cevizlidere 1256.Sokak No:6/15 Balgat Çankaya/Ankara
NURETTİN ÖNDEŞ 48679494034 HAYDAR MALATYA 1956 Tesfiyeci Turgut Özal Mh.2.Cd.Rüya Şehir B.4  Daire: 8 Yeşilyurt / Malatya
YAŞAR AYDIN 14704754046 SATILMIŞ MENGEN 1961 Elektrikçi Serhat Mh.Mehmet Zahid Kotku Cd.32/B Blk.D:11 Batıkent/Ankara
YÖNETİM KURULU YEDEK
NURİ USTA 34711205676 SEFER İSTANBUL 1975 Elektronik Us Barboros Hayrettin Paşa Mah.2299 Sk. No:2H/5 Esenyurt/İST.
İZZET CEVİZ 22396126584 BURHAN DİNAR 1973 Motorcu 2. İnönü Mah. Musa Anter Sk. No: 50 D: 17 Narlıdere İZMİR
MURAT KÜTÜK 456 072 756 80 M.YÜCEL SİVAS 1962 Tesfiyeci M.Yazıcıoğlu Bulvarı.Akademi Sit A1 Bl.No.20 Sivas
YUSUF GÖKCAN 15059072762 M.ZEKİ BAYBURT 1959 Makine Ömer Nasuhui Bilmen Mh. Saraykent Yapı Koop. .A Blok 1/4 Yakutiye/Erzurum
MUSA EKER 12256202404 NURİ ELMAPINAR 1967 Motorcu Define Sok.Çelik Apt.No:8/6 Aydınlıkevler/Ankara
DENETLEME KURULU ASIL
M.HALİT IŞIK 46381677394 İSMAİL ÖMERLİ 1972 Motorcu Güzelyalı Mh.81213.Sk.Aytuğ 1 Apt Kat :2 Daire :4 Çukurova /Adana
HARUN ÖREN 19688140298 HİKMET GEMEREK-SİVAS 1969 Loko Tamir Erciyes Evler Mh.Gürgen Sk.Demet Apt. No:9 Kocasinan/Kayseri
HAMDULLAH GİRAL 28736230348 ALİ ZİLE 1966 Cihaz Oprt. Güneşli Mh.Eşrefpaşa Cd.No: 400 K:5-18 Konak/izmir
DENETLEME KURULU YEDEK
GÜLTEKİN DİKİCİ 10050016654 HÜSEYİN SİVAS 1968 Boyacı Yakut Mh.Akmescit Cd..Çınarlı Sk.Şahin Kon. Apt No:21/35 Kocasinan/KAYSERİ
HÜSEYİN GENÇ 12256202404 OSMAN BESNİ 1954 Makinist Pınar Mh.74137.Sk.Güzelyapı Apt.Sitesi B Blok No: 18/1 KapıNo:16 Seyhan/Adana
LEVENT KOLUMAN 29869750208 ORHAN MARDİN 1974 Cihaz Oprt. 242/3 SK. NO:1 K.8 DD.29 Buca / İzmir
DİSİPLİN KURULU ASIL
SELAHATTİN ÇELİMLİ 11870849132 TEVFİK MUŞ 1967 Torna Tülin Cd.Ergovan Sk.No:20/7 Zümrütevler Maltepe/İstanbul
HALİL İBRAHİM USTA 31430296008 FAHRİ İSTANBUL 1984 Elektrik Altınşehir Mh.Koçak Sk.No: 59/1 Başakşehir/İstanbul
DİNÇER YILMAZ 42544546880 KAZIM ARPAÇAY 1962 Elektrik İstasyon Mh.İsmail Aytemiz Cd .No:118 Kat:1/6 Kars
ALİ AYDIN 11842479848 MEHMET DİNAR 1975 Cihaz Oprt. Cumhuriyet Mh.-İ.İnönü Bulvarı No:13 Yadigar Apt.    Afyon
ÜMİT DEMİRBACAK 55483604566 OSMAN ŞEFAATLİ 1971 Vag.Mek.Tam. Ayyıldız Mh.1656.Cd. Sevgi Sitesi B/16 Elvankent/Ankara
DİSİPLİN KURULU YEDEK
İSMAİL ALKAN 14881700492 MEHMET BİLECİK 1968 Vag.Tamiri İstasyon Mh.Esatbey Cd..NO: 68/2 Gebze/Kocaeli
MUSTAFA YILMAZ 13618413186 NURİ İNLİ 1978 Makinist Esentepe Mah. 314. Sok. N:20/2 AFYON
İSMAİL KORKMAZ 35398190378 ABBAS ÇANKIRI 1972 Kaynakçı Buğday Pazarı Mah.Şehit Selim Çelikel Sok.M.Akif Ap.No:11 Çankırı
OSMAN BAĞCI 16378108712 ALİ POLATLI 1968 Motorcu Ostim Mah.1317 Sk.Mücevher Sit.3/E BlokYenimahalle/Ankara
ÇETİN YURTSEVER 43333352736 ÖMER SİVAS 1969 Elektrikçi Kadıburhanettin Mah. Loj. Sok. Demiryol-iş Sit.No.11 Sivas
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir