Demiryol-İş Genel Merkez Yönetiminden Başsağlığı Mesajı…

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bölünmez bütünlüğüne karşı son dönemde gerçekleştirilen hain ve alçak saldırılar, milletimizi derinden yaralamıştır. Terörün çirkin yüzünü bir kez daha gösterdiği bu dönemde, askerimiz ve polisimize yapılan kanlı saldırıları şiddetle ve nefretle kınıyoruz.

Asla unutulmamalıdır ki; hiçbir hain pusu ve kalleş saldırı, tarihi kahramanlık destanı ile yazılmış bu güzel vatanda milletimizin birlik ve beraberliğine, ülkemizin bütünlüğüne gölge düşüremeyecek, vatan savunması için canını feda eden aziz şehitlerimiz, milletimizin yüreğinde sonsuza kadar yaşayacaktır. Milletimiz, Anadolu coğrafyasında terör olaylarıyla kurgulanmaya çalışılan kanlı oyunlara karşı en anlamlı cevabı, birbirine daha fazla kenetlenerek verecektir. Hain pusularla ülkemizi bölebilecekleri zannına sahip olanlar, terörle beslenenler, yine terörün döktüğü kanda boğulacaktır.

Vatanı uğruna gözünü kırpmadan, tereddütsüz canını feda eden Aziz Şehitlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet; şehit aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere yüce Türk Milleti’ne başsağlığı diliyor, yaralı asker ve polislerimize acil şifalar temenni ediyoruz…Demiryol-İş Sendikası Genel Merkezi…